מקומות מיוחדים לחתונה

אחוזת טל > מאמרים > מקומות מיוחדים לחתונה

לכן, בעידן השיתופים של היום, בני זוג משקיעים זמן רב ולא מעט כסף בבחירת מקומות מיוחדים לחתונה. כולם רוצים להיות הכי "וואו" שאפשר. כך שגם אם לא הוזמנתם לאירוע, רוב הסיכויים שכבר למחרת תוכלו להתעדכן בפרטי האירוע ולהתרשם על גבי המסך.

לפניכם מספר רעיונות למקומות מיוחדים לקיום החתונה שלכם:

חתונה בטבע – דמיינו את עצמכם פוסעים אל עבר בני המשפחה והאורחים כאשר הבריזה הנעימה מלטפת את שיערכם, השמש מתחילה אט אט לשקוע והצמחייה או האגם שלידכם מוסיפים אפקט טבעי ותפאורה מהממת. חתונה בטבע זהו רעיון מצוין גם אם אתם לא חובבי טבע מושבעים. ניתן להשתמש ביתרונות הרבים של אימא אדמה בכדי להעצים את האירוע המרגש שלכם. כמובן שאתם יכולים להוסיף ''קישוטים" משלכם לתפאורה הטבעית, כמו עיצוב וסידור השולחנות והכיסאות, הוספת תאורה מיוחדת לשעות הערב, פיזור נרות על השולחות, חלוקה של משקפי שמש לאורחים או משקפות לצפייה בנוף ועוד.
חסרון – חתונה בטבע לא יכולה להתאים לכל עונות השנה, ובעיקר לא בימים גשומים.

הפלגה – אם תמיד נחשבתם בעיני אחרים כזוג צעיר והרפתקן, שתפו את האורחים שלכם והזמינו אותם לחתונה בהפלגה. אין כמו לערוך חופה באמצע לב ים, כשהגלים מלטפים והרוח נעימה. הוספת קייטרינג ובר משקאות עשיר רק יתרמו לאווירה.
חסרונות : לא מתאים בכל עונות השנה ולא מומלץ לאנשים הסובלים ממחלות ים.

אחוזה כפרית – אם אתם עדיין מעוניינים לקיים את החתונה באווירה כפרית או טבעית, אחוזה כפרית יכולה להוות פתרון מצוין לימים קרים מדיי או חמים מדיי ואף לימים גשומים. מצד אחד אתם מזמינים את האורחים לאחוזה יפהפייה בטבע, ומצד שני יש לכם אפשרות לקיים את האירוע בתוך מתחם סגור. אם מתאפשר לכם, אתם יכולים להקים את החופה בחצר האחוזה, לקשט ולסדר את אזור הישיבה והחופה ולהחליט היכן במתחם אתם מעוניינים לקיים את שאר החגיגה. אם מתאפשר לכם תוכלו להגיש את מנות האוכל בחצר המתחם ואם אין אפשרות כזו תוכלו לסדר מקומות ישיבה לאורחים בתוך המתחם עצמו.
מתאים לכל עונות השנה.

הצלחת החתונה שלכם תלויה במספר גורמים ואנו ממליצים להשקיע מחשבה וזמן בתכנון החתונה. אחרי הכל זה אירוע של פעם בחיים שבוודאי תרצו לשתף את כולם.

מזל טוב !
המאמר נכתב על ידי http://www.ahozat-tal.co.il/

יצירת קשר אחוזת טל

צומת עד הלום, אשדוד טל. 08-8655050 פקס. 08-8658080 דוא"ל: info@ahozat-tal.co.il

אני מעוניינ/ת להצטרף לרשימת התפוצה של אחוזת טל