הדרך הטובה ביותר לבחור אטרקציות לאירועים

אחוזת טל > מאמרים > הדרך הטובה ביותר לבחור אטרקציות לאירועים

1.ראשית – על איזה אירוע מדובר?

לפני שאתם בוחרים אטרקציה, הרי שחשוב להגדיר על איזה אירוע מדובר. אופי האירוע שלכם ישפיע רבות על בחירת האטרקציה לאירוע שלכם. ראשית, האם מדובר על אירוע פרטי או אירוע עסקי? ישנן אטרקציות ההולמות יותר את האירועים העסקיים, לצד האטרקציות המותאמות לאירועים הפרטיים. כמו כן, האם מדובר על אירוע חתונה או אירוע מצווה? ממוצע הגילאים באירוע חשוב גם הוא לבחירת האטרקציה. בעת שמדובר על אירוע מצווה, הרי שתרצו להביא אטרקציה שתתאים יותר לילדים, ובאירוע החתונה האטרקציה צריכה להתאים יותר לקהל המבוגרים. 

 

2.היכן עתיד להתקיים האירוע?

בעת שאתם עומלים על בחירת אטרקציות לאירועיםחשוב שתנסו לבחור בספקים הקרובים כמה שיותר אל מתחם האירועים בו אתם עתידים לחגוג. אם לדוגמא החלטתם לערוך את האירוע באשדוד, הרי שכדאי לבחור בספקים מהאיזור. מדוע? באירוע שלכם הכל חייב לתקתק בדיוק מדויק והרמוני, כך שעליכם לעשות הכל על מנת למזער תקלות קטנות. דוגמא לכך היא ספק מאיזור הצפון שנתקע בפקק תנועה ועל כן יאחר משמעותית לאירוע שלכם, או בעת שהוא כבר הגיע למתחם אך שכח אביזר חשוב להפעלת האטרקציה. לכן, נסו לקרב בין איזור מגוריו של נותן השירות ושל מתחם האירועים

 

3.מה התקציב לאטרקציה?

מנגנון מסנן נוסף הוא התקציב שאתם מעניקים לאטרקציה באירוע. האירועים כיום נחגגים על הצד הטוב ביותר ובהשקעה גדולה, אך אין זה אומר שצריך לפסוח על שלב הגדרת התקציב. בעת שיהיה לכם תקציב מסודר, תוכלו למיין כך את האטרקציות על פי אלו הרלוונטיות לכם ואלו שלא. 

 

4.מלקטים המלצות מחברים ומשפחה

לבטח אתם מכירים חברים או קרובי משפחה שכבר ערכו לאחרונה אירוע. הסתייעו בהם על מנת ללקט המלצות אודות אטרקציות מומלצות. הם כבר ערכו אירוע, התנסו בספקים שונים וכעת יש להם חוות דעת לשתף איתכם – השתמשו בה! המלצות הן כלי נפלא לבחירת אטרקציה באירוע שלכם. אם לא הצלחתם למצוא חבר או קרוב משפחה, נסו ללקט המלצות ברשתות החברתיות אודות האטרקציות המומלצות ביותר. 

 

5.משווים בין מספר ספקים

לאחר שגיבשתם עמדה על אטרקציה מסוימת, כעת עליכם להשוות בין מספר ספקים המציעים את אותה האטרקציה. המטרה שלכם היא לזכות במוצר האיכותי ביותר, בשירות הטוב ביותר ובמחיר הנוח וההוגן ביותר. ערכו שיחת היכרות עם מספר ספקים ובקשו הצעת מחיר. כך אתם עתידים גם להנות מאטרקציה נפלאה וגם לא לבזבז כספים מיותרים. 

יצירת קשר אחוזת טל

צומת עד הלום, אשדוד טל. 08-8655050 פקס. 08-8658080 דוא"ל: info@ahozat-tal.co.il

אני מעוניינ/ת להצטרף לרשימת התפוצה של אחוזת טל