האם ארגון חתונת צהריים הינו פשוט יותר מאירוע ערב?

אחוזת טל > מאמרים > האם ארגון חתונת צהריים הינו פשוט יותר מאירוע ערב?

חתונה דורשת פעמים רבות השקעה ענקית ומשאבים כספיים ונפשיים אינסופיים. אך האם ניתן למצוא אופציה יותר פשוטה? במקרים מסוימים, אנשים לא מעוניינים באירוע שממשיך לשעות הלילה הקטנות, ומעדיפים פשוט להתאסף לכמה  שעות ביום שמש נעים ומרענן, לענוד את הטבעות, לשבור את הכוס, לאכול קצת עם האורחים, לקבל ברכות ולהתפזר. לא תמיד צריך מסיבת ריקודים רועשת, תכנית אמנותית ארוכה וארוחת שלוש מנות כבדה שמתחילה הרבה אחרי שש בערב (נושא קריטי ביותר עבור כל מי ששומר על הבריאות ועל הגזרה). במילים אחרות, חתונת ערב מסורתית לא מתאימה לכלל האנשים, ובמקרים רבים כדאי לבחור באופציות חילופיות.

 

ללכת עם האמת שלכם, או להיות כמו כולם?

בחברה הישראלית, נושא ברירות המחדל הינו חזק ביותר. בקרב אנשים צעירים, חתונת ערב רועשת הינה ללא ספק בחירת המחדל של חתונות. היא יוצאת מנקודת הנחה שעד גיל שלושים וגם קצת אחרי, כל מה שאנשים רוצים לעשות – זה לחגוג בגדול. בפועל, רבים ממצים את סוג המנוחה הזה כבר בשלב הרבה יותר מוקדם, ויש כאלה שמלכתחילה לא אהבו אותו במיוחד. והפתרון המתאים עבורם מבחינת חתונה יכולה להיות חתונת צהריים, המתקיימת מספר שעות קצוב, בנוכחות כמות אורחים לא גדולה יחסית ובאופן כללי, באירוע צנוע ומצומצם. אנשים שזה באמת מתאים להם ייהנו מאירוע כזה הרבה יותר מחתונת לילה ארוכה ומעייפת. ויש כאלה שיגידו שחתונות קצרות ומתומצתות אלו גם מאפשרות לבני הזוג ליהנות מהאירוע יותר וגם זה מזו.

 

האם זה יותר יקר או יותר זול?

בכל סוג של אירוע, בין אם מדובר בחתונת ערב או חתונת צהריים יש את המרכיבים הייחודיים שמשפיעים על המחירים. באופן כללי, ניתן לשער שהמחיר עבור אירוע צהריים יהיה זול יותר, בגלל שבדרך כלל הוא קצר יותר. עם זאת, במידה ותבחרו להשקיע סכומים גבוהים באולם אירועים על רמה, באוכל גורמה, משקאות יקרים, פרטי עיצוב יוקרתיים ועוד – המחיר יכול להיות גבוה. במילים אחרות, ניתן לעשות אירוע ברמה של חו"ל גם בצהריים. יתר על כן, באור יום כל ההשקעה שלכם תהיה הרבה יותר בולטת לעין. בסופו של יום, חשוב מאוד שכל זוג ירכיב עבור עצמו את אירוע החלומות שלו. רק כך ניתן להביט לאחור במרוצת השנים ולחוש סיפוק ואושר עקב העובדה שהיום הגדול שלהם עבר בצורה שהכי התאימה להם ושיקפה את הזוגיות שהם חולקים.

 

רשימת מטלות עבור חתונת צהריים

מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם בעת ארגון אירוע חתונה המתקיים בצהריים: 

  • מוזיקה מותאמת 
  • תאורה טבעית
  • מצננים בימים חמים
  • מגוון רחב של שתייה קלה
  • חופה מעוצבת
  • כיסאות נוחים
  • שמשיות על השולחנות

ופרטים נוספים שמפיק אירועים מנוס ישמח לסייע לכם בהם. בסופו של דבר, על מנת לארגן חתונה מרגשת צריך קודם כל זוג מאוהב ומאושר.

יצירת קשר אחוזת טל

צומת עד הלום, אשדוד טל. 08-8655050 פקס. 08-8658080 דוא"ל: info@ahozat-tal.co.il

אני מעוניינ/ת להצטרף לרשימת התפוצה של אחוזת טל