איך אתם מתכוונים להגיע מהגן אירועים אל הסוויטה שלכם?

אחוזת טל > מאמרים > איך אתם מתכוונים להגיע מהגן אירועים אל הסוויטה שלכם?

סוויטה כבר במתחם האירועים

ישנם גני אירועים שדואגים לכם לנוחות המקסימלית. בגני האירועים המפוארים, חשבו על החבילה הכוללת עד הסוף, ועל מקסום החוויה. חלק בלתי נפרד מחוויית החתונה הוא הלינה בסוויטה מפנקת בליל החתונה. תשמחו לגלות כי לאחר שתבחרו בגן אירועים עם סוויטה שכזו, לא תצטרכו לארוז את החפצים לאחר החתונה, לנסוע אל בית מלון רחוק ולהתנייד בשעת לילה מאוחרת. מחכה לכם סוויטה ממש בסמוך לרחבת הריקודים המלאה בכל טוב. את ליל החתונה הזה אתם לא הולכים לשכוח בקרוב.

 

הסוויטה יכולה לשמש אתכם גם ביום הגדול שלכם לטובת ההכנות והאירגונים. במקום לשכור חדר במלון וכך להגדיל את עלויות הפקת החתונה, גני האירועים בעלי הסוויטות, מאפשרים לכם להנות מחדר מפואר, מרווח ונוח. מלבד החיסכון הכספי והפאר שניתן לכם, הרי שאתם גם חוסכים זמן עצום בדרכים בדרך לחתונתכם. אחד מהתרחישים הפחות הנעימים ביום החתונה, הוא להתקע בפקקים בדרך מבית המלון אל מתחם האירועים, וכך בעצם להפסיד את האירוע שלכם. בעת שתבחרו בגן עם סוויטה – אתם נהנים מכל העולמות.

 

ואל גן האירועים – איך אתם מתכוונים להגיע?

ביום החתונה נדמה כי כל העולם עוצר ומתבונן בכם. ביום מיוחד זה סובבת אתכם הילה מיוחדת, שהופכת אתכם לקורנים. אירוע החתונה שלכם הוא חוויה יחידה של פעם בחיים, ומהסיבה הזו המון זוגות בוחרים לחגוג בטעם של פעם בחיים. כחלק מהיום המיוחד הזה, המון זוגות בוחרים להסתייע בשירות הייחודי של השכרת לימוזינה לחתונה. החברים הטובים לא צריכים להקפיץ אתכם, בטח שלא תזמינו מונית ספיישל ובוודאי שלא תוציאו את הרכב הפרטי מהחנייה. ביום המיוחד שלכם – מגיע לכם הטוב ביותר.

 

השכרת לימוזינה לחתונה הופכת את היום שלכם למיוחד עוד יותר, ומעניקה לכם טעימה של פעם בחיים, בדיוק כמו אירוע החתונה. בעת שתבחרו בשירות שכזה, אתם לא זוכים רק בנסיעה איכותית ומלכותית, אלא גם משירות מושלם ויוצא דופן המתבסס על חוויית נסיעה נפלאה, נהג מקצועי ואמין, ואקססוריז שונים בתוך הלימוזניה המעניקים נופח של יוקרה. המטרה שלכם באירוע החתונה הוא להעניק לעצמכם זכרונות מתוקים לכל החיים. פנקו את עצמכם ביום מיוחד זה והגיעו אל הסוויטה שלכם כנסיך ונסיכה ביום המיוחד שלכם.

יצירת קשר אחוזת טל

צומת עד הלום, אשדוד טל. 08-8655050 פקס. 08-8658080 דוא"ל: info@ahozat-tal.co.il

אני מעוניינ/ת להצטרף לרשימת התפוצה של אחוזת טל