אולמות אירועים בדרום - מה בודקים לפני שמזמינים?

אחוזת טל > מאמרים > אולמות אירועים בדרום - מה בודקים לפני שמזמינים?

דרום הארץ הוא יפהפייה ויש לו נופים נפלאים שמתאימים לאירוע בגן אירועים, במיוחד בערב, כשכל האורות של הערים סביב  מאירים. אם אתם בוחרים אולם, ודאו שהגודל שלו מתאים לאירוע שלכם. יש מקומות שבהם יש אולם גדול ואולם קטן, כך שתוכלו ליהנות מהם בכל מקרה.

 

אולם מכובד עם לובי ומקום מתאים:

כשאתם מתכננים אירוע ובוחרים אולם, ודאו שהוא קודם כל מכיל מספר אנשים שאתם מתכוונים להזמין ויש לו את הרישיון המתאים. זה חיוני לתקנות הבטיחות, זה הכרחי כדי שכולם ייכנסו שם וישבו בצורה מרווחת. בגן אירועים יש בדרך כלל מקום רב אבל גם אפשר לסגור מתחמים. זה חשוב אם אתם מתכננים פעילות כגון ריקודים, משחקים והפעלות כמו שנהוג בבר או בת מצווה. אם חשובה לכם אינטימיות והאירוע לא גדול, ודאו שאתם לא מתפזרים על פני שטח נרחב מדי של אולמות אירועים שבודקים. כמו כן, בדקו שיש לכם לובי מכובד שבו תוכלו לערוך קבלת פנים, ובו יוכלו לשבת מדי פעם גם אורחים שרוצים לנוח מעט מההמולה ולנהל שיחות עם חברים וקרובי משפחה שפגשו באירוע שלכם. הם יודו לכם אחר כך על הבחירה המוצלחת באולם שיש בו התחשבות בכולם.

 

 מראה ועיצוב:

אם לכם חשוב עיצוב מסוים, גן אירועים מלא צמחייה שנותן השראה ותחושה של טבע ואוויר צח במקום קסום, שימו לב אם האסתטיקה של המקום מדברת אליכם. במקרה של גן או אולם ודאו שיש להם גם מעצב בית או מישהו שהם עובדים אתו כדי לעצב את המקום בהתאם לאירוע שלכם. שאלו עד כמה אפשר להשפיע בעיצוב ומה מציעים לכם. מהם האלמנטים שאפשר להוסיף אם אינם קיימים שם. היום נהוג בכמה אולמות אירועים בירושלים. למשל להקרין על מסכי ענק כל מיני סרטים וגימיקים שונים. במיוחד אם מדובר באולם לבר או בת מצווה, יש חשיבות לכך שתוכלו להזמין מפעיל לאורחים הצעירים, שאוהבים לרקוד ולשחק ולהתפזר בין כמה מוקדי עניין.

 

כשרות ומזון גורמה:

אם חשובה לכם הכשרות, ודאו שיש כשרות שמקובלת עליכם ועל האורחים שלכם כולם. ברוב המקרים, יש אצל אולמות אירועים תפריט כיבוד מגוון ביותר שמתאים לכולם. יש להם שף או צוות מטבח שמודע לכל הטרנדים השונים שכדאי לשים אליהם לב כדי לשמח אורחים, במיוחד בני נוער שהמתאחרים בבר או בת מצווה. בחירה נוספת יכולה להיות בין ארוחת מנות ליד השולחן, או כיבוד שמוגש על ידי דוכני מזון שמכינים את האוכל במקום כחלק מהאטרקציה.

יצירת קשר אחוזת טל

צומת עד הלום, אשדוד טל. 08-8655050 פקס. 08-8658080 דוא"ל: info@ahozat-tal.co.il

אני מעוניינ/ת להצטרף לרשימת התפוצה של אחוזת טל